Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni.  Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni. 
1340 (1040) 2018-10-19 - 2018-10-25

Turbo przedszkolaki

Poprawa jakości edukacji ogólnej i przedszkolnej oraz zwiększenie liczby miejsc edukacji przedszkolnej w Gdyni. Oto cel podpisania umowy o dofinansowanie projektu „Gdyńskie turbo przedszkolaki”.
O 89 miejsc zwiększy się liczba trwałych miejsc edukacji przedszkolnej w Gdyni. Dotyczy to trzech placówek: Szkoły Podstawowej 11 – 25 miejsc, w Szkoły Podstawowej 43 – 47 miejsc oraz Przedszkola 48 – 17 miejsc.
Bardzo się cieszymy, że dzięki wspólnemu działaniu Gdyni z samorządem województwa pomorskiego możemy podwyższać jakość opieki przedszkolnej i tworzyć nowe miejsca – mówi Michał Guć, wiceprezydent Gdyni ds. innowacji.
„Gdyńskie turbo przedszkolaki - program podnoszenia jakości usług oraz tworzenia nowych miejsc w ośrodkach wychowania przedszkolnego w Gdyni”, w trzech powyższych placówkach zakłada także prace remontowo-wykończeniowe, budowę, wyposażenie i montaż trzech placów zabaw wraz z bezpieczną nawierzchnią i ogrodzeniem, a także zakup i montaż wyposażenia na potrzeby nowych miejsc przedszkolnych.