Uwaga! Na estakadzie Kwiatkowskiego, w kierunku obwodnicy, na wysokości ulicy Morskiej, miała miejsce awaria dylatacji jezdni. Obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. (Więcej informacji) Uwaga! Na estakadzie Kwiatkowskiego, w kierunku obwodnicy, na wysokości ulicy Morskiej, miała miejsce awaria dylatacji jezdni. Obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. (Więcej informacji)
1341 (1041) 2018-10-26 - 2018-11-08

Finał 18. edycji „Wyspy Zagadek”

Stowarzyszenie Twórcze i Edukacyjne WYSPA przy wsparciu miasta zorganizowało 18. Ogólnopolski Konkurs Twórczego Używania Umysłu Wyspa Zagadek 2018.
18 października odbyła się w Urzędzie Miasta Gdyni uroczystość zakończenia konkursu. W trakcie uroczystości laureaci podzielili się wrażeniami z rozwiązywania tegorocznych zadań konkursowych.
Nagrodą dla laureatów jest wyjazd do Szwecji, do Ośrodka Doświadczeń i Kształcenia Twórczego Kreativum w Karlshamn (dotowany przez Zakład Foliowania Papieru w Gdyni).
Wśród 12 laureatów znaleźli się uczniowie z Gdyni: Maciej Żmijewski z Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz Patrycja Myszka ze Szkoły Podstawowej nr 17.
Autorem konkursu jest Marian Chwastniewski.
Więcej informacji o konkursie jest na stronie www.wyspa.org.pl.
Gratulacje.