1344 (1044) 2018-11-23 - 2018-11-29

Znajdź pracę blisko domu – odwiedź Dzielnicowe Targi Pracy na Oksywiu

27 listopada w godz. 15.30-17.30 w Centrum Sąsiedzkim Przystań Śmidowicza 49 na Oksywiu odbędą się Dzielnicowe Targi Pracy organizowane przez Laboratorium Innowacji Społecznych i Powiatowy Urząd Pracy.

Zaproszenie do udziału adresowane jest do osób bezrobotnych, uczniów i absolwentów, a także pracowników zainteresowanych rozwojem kariery zawodowej. Baza targów – Centrum Sąsiedzkie Przystań Śmidowicza 49 – znajduje się na obszarze objętym rewitalizacją, gdzie poziom bezrobocia może wykraczać poza średnią. To wymaga skutecznych działań z zakresu aktywizacji zawodowej.
Oferty pracy będą prezentowali zaproszeni do udziału w targach przedsiębiorcy z branży przemysłowej, gastronomicznej, usługowej i handlowej. Swoją obecność zapowiedziały m. in. firma Jeronimo Martins Polska, An-Elec, Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku, Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Gdyni, Młodzieżowe Centrum Kariery, a także agencje pośrednictwa pracy.
Lokalizacja jest najbardziej dogodna dla mieszkańców północnych dzielnic Gdyni, ale drzwi otwarte są dla wszystkich gdynian. Mile widziani będą też mieszkańcy gminy Kosakowo. Każdy odwiedzający targi będzie mógł zapoznać się z ofertą wielu przedsiębiorców, szczególnie tych, którzy swoją działalność prowadzą właśnie w północnej części Gdyni. Na miejscu praktycznych porad będą udzielać doradcy zawodowi, którzy pomogą stworzyć profesjonalne CV oraz podpowiedzą, jak najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.