Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1345 (1045) 2018-11-30 - 2018-12-06

Gdyńskie Centrum Kultury zaprasza

Gdyńskie Centrum Kultury (ul. Jana z Kolna 25) zaprasza:
– 1 grudnia o godz. 11.00 i 17.00 na spektakl „Superświetnie” Szymona Jachimka w reż. Magdaleny Bochan-Jachimek.
Spektakl grupy „W Kaczych Butach” to bajka dla dzieci i opowieść dla dorosłych. Mała Oliwia co i rusz dostaje nowy prezent: misia, lalkę czy świecącą piłkę. Tym samym brakuje jej czasu, żeby porządnie pobawić się każdą z otrzymanych rzeczy. Odłożone na półkę zabawki postanawiają zawalczyć o uwagę Oliwii…
Bilety: 20 zł
– 2 grudnia o godz. 12.00 na 18. Teatrzyk Młodego Artysty. Nadszedł czas na młodych artystów. Tylko tu mogą wykazać się swoim talentem: zaśpiewać ukochaną piosenkę, zrobić gwiazdę, powiedzieć wiersz, zbudować auto z patyków. Można czynnie uczestniczyć, ale również kibicować na widowni. . Na wszystkich uczestników czekają dyplomy oraz podarunki od firmy Trefl.
Wstęp wolny
– 2 grudnia o godz. 17, 3 grudnia o godz. 9.00 i 11.00 oraz 4 grudnia o godz. 18.00 na spektakl „Księżniczka na ziarnku grochu” w reż. Tomasza Podsiadłego.
Niezwykle zabawna, a przy tym nieco ironiczna historia księżniczki Pirlipatki i księcia, który nie potrafi sobie znaleźć żony. Klasyka według mistrza Andersena w zabawnej przeróbce Jana Brzechwy. Spektakl dla dzieci powyżej 4. roku życia.
Bilety: 25 zł.
– 6 grudnia o godz. 9.45 na Artystyczny Klub Malucha, czyli zajęcia muzyczne przeznaczone dla rodziców/opiekunów z dziećmi w wieku 0-2 lata.
W trakcie zajęć dzieci poznają wiele piosenek, wierszyków, masażyków i tańców. Nauczą się także grać na instrumentach perkusyjnych, rozwiną poczucie rytmu, wrażliwość muzyczną oraz – poprzez zabawę w grupie rówieśniczej – umiejętności społeczne. Zapisy prowadzone są w poniedziałki, od godz. 8.00, na zajęcia odbywające się w danym tygodniu.
Wstęp wolny, obowiązują zapisy: edukacja@gck.gdynia.pl
– 6 grudnia o godz. 19.00 na 73. Teatrzyk Bezwstydny. Ta scena jest dla Ciebie! Jeśli masz coś do pokazania – grasz, improwizujesz lub świetnie przewracasz oczami – przyjdź i wejdź na scenę! Nawet 15 sekundowy numer jest warty pokazania. Jeśli lubisz, gdy coś się dzieje, ale wolisz nie być w centrum uwagi - przyjdź i usiądź na widowni! A może kolejnym razem znajdziesz się na scenie?
Wstęp wolny.

ikona