1345 (1045) 2018-11-30 - 2018-12-06

Ørganek i Bovska gwiazdami gdyńskiego Sylwestra

Wielkie odliczanie do Nowego Roku czas zacząć! Gdynia przywita go w swoim stylu – ekologicznie, alternatywnie i z gwiazdami na scenie, a huk fajerwerków zastąpi pokaz laserowo-multimedialny. Na skwerze Kościuszki zagra Ørganek, Bovska, Kiev Office i elektroniczny duet Vacos Malcolm.
Otwarcie bram zaplanowano na godz. 20.00, koncerty rozpoczną się o godz. 21.00. Na początek mocne rockowe brzmienia gdyńskiego zespołu Kiev Office. Po nich pojawi się egzotyczna i kolorowa Bovska. Stary rok pożegnamy w rockandrollowym stylu za sprawą porywających gitarowych riffów i charakterystycznego męskiego wokalu gwiazdy Męskiego Grania Tomasza Organka. Tuż po północy sceną zawładnie znany bywalcom trójmiejskich klubów duet Vacos Malcolm.
Odbędzie się też tradycyjne odliczanie do północy z prezydentem Wojciechem Szczurkiem. A po nim tegoroczna nowość, czyli pokaz laserowo-multimedialny. Gdynia tym samym dołącza do miast, które rezygnują z fajerwerków w Sylwestra. Wydarzenie poprowadzi dziennikarz Kamil Wicik.
W Sylwestra najlepiej bawić się w gronie rodzinnym, dlatego przygotowano specjalną strefę rodzinną.
Więcej na www.gdynia.pl. O szczegółach sylwestrowej imprezy informować będziemy w „Ratuszu” 21 grudnia.

ikona