1345 (1045) 2018-11-30 - 2018-12-06

Spotkajmy się w Kinie Studyjnym GCF

Filmowe Mikołajki w Gdyńskim Centrum Filmowym (pl. Grunwaldzki 2) to aż trzy nowe filmy dla najmłodszych widzów. W nadchodzącym tygodniu będzie również okazja, by przedpremierowo zobaczyć film „Kraina wielkiego nieba”, a także osobiście spotkać się z Krzysztofem Skibą na gdyńskiej premierze jego książkowej autobiografii.
Gdyńskie Centrum Filmowe, tygodnik „Wysokie Obcasy” oraz M2 Films zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu „Kraina wielkiego nieba” w poniedziałek, 3 grudnia, o godzinie 20.20.
Na ekranie nominowani do Oscara Carey Mulligan i Jake Gyllenhaal w zachwycająco pięknym debiucie Paula Dano na podstawie bestsellerowej powieści pt. „Wildlife” Richarda Forda, laureata Nagrody Pulitzera.
Wśród premier filmowych tego tygodnia są filmy: „Eter” w reżyserii Krzysztofa Zanussiego, który startował w tegorocznym Konkursie Głównym na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, a także dramat psychologiczny „Ajka” opowiadający o nielegalnych imigrantach w Rosji.
W repertuarze jest także czwarty zestaw „Najlepszych polskich 30’”, prezentujący wybrane filmy krótkometrażowe.
Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza na spotkanie z Krzysztofem Skibą – muzykiem, tekściarzem, satyrykiem, felietonistą, konferansjerem i artystą rozrywkowym. Spotkanie promujące książkę „Skiba. Ciągle na wolności. Autobiografia łobuza” odbędzie się w Galerii GCF w środę, 5 grudnia, o godzinie 18.00.
Wstęp wolny.
Bilety na film kosztują 17, 14 i 11 złotych (normalny/ulgowy/grupowy), a w Tanie Poniedziałki 13 i 11 złotych. Posiadacze Metropolitalnej Karty do Kultury mogą skorzystać z oferty promocyjnej również w każdy wtorek (przy zakupie biletu w kasie).
Szczegółowy repertuar Kina Studyjnego GCF jest dostępny na stronie internetowej www.gcf.org.pl.

ikona