1347 (1047) 2018-12-14 - 2018-12-20

Worek medali dla zawodników Maximusa

1 grudnia w Tarczynie odbył się Otwarty Puchar Europy Mazowia CUP w UFR (Universal Fighting Rules jest światową organizacją sztuk i sportów walki) zorganizowany przez Polską Federację Kickboxingu.
W zawodach wzięło udział ponad 350 zawodników z 40 klubów, oraz z 6 krajów. 6-osobowa reprezentacja Gdyńskiego Klubu Kick-Boxingu „Maximus” zdobyła 15 medali, w tym: 9 złotych, 3 srebrne i 3 brązowych.
Dominika Cuper-Przybylska (seniorka) zajęła: I miejsce w UFR w kategorii +70 kg, I miejsce w kicklight +70 kg, I miejsce pointfighting +170 cm.
Borys Perski (kadet starszy, 14 lat) zajął: I miejsce w UFR w kategorii -42 kg, I miejsce w kicklight - 42 kg, I miejsce pointfighting -160 cm, II miejsce pointfighting -170 cm;
Marek Pawelec (weteran +40 lat) zajął: I miejsce w UFR w kategorii -84 kg, I miejsce pointfighting open;
Beniamin Wołodko (senior) zajął: I miejsce pointfighting -170 cm, II miejsce w UFR w kategorii -69 kg, III miejsce w kicklight - 69 kg;
Daniel Aniśko (junior) zajął: III miejsce w UFR w kategorii -89 kg, II miejsce w kicklight -89 kg, III miejsce w pointfightingu +185cm