1348 (1048) 2018-12-21 - 2019-01-03

Gdyńskie Centrum Kultury zaprasza

Gdyńskie Centrum Kultury (ul. Jana z Kolna 25) zaprasza:
– 30 grudnia o godz. 19.00 na premierę spektaklu Bałtyckiego Teatru Różnorodności „Rewia – lata 20. lata 30.” w reż. Tomasza Podsiadłego. Rewia, gdzie pióra i brokatowe zwoje stworzą gustowną choreografię w takt dawnych szlagierów. Przeniesiemy się w czasy, gdy po Świętojańskiej sunęły Buicki i Fordy, a eleganci glancowali wyjściowe pantofle pomadą marki India. Z radioodbiorników płynął głos Bodo i Mieczysława Fogga, a gdy żywiołowo tańczyła na scenie Loda Halama, zespoły Girls machały w takt nóżkami. Odtworzymy tamto nocne życie, eleganckie i nieskończenie żywe w naszych sercach.
Kolejne pokazy: 31 grudnia oraz 4 i 5 stycznia.
Bilety: 25 zł.
– 3 stycznia o godz. 19.00 na 74. Teatrzyk Bezwstydny.
Ta scena jest dla wszystkich, którzy mają coś do pokazania – grają, improwizują lub świetnie przewracają oczami. Nawet 15-sekundowy numer jest warty pokazania. Mniej śmiali mogą usiąść na widowni.
Wstęp wolny.
Wyprzedaż Sztuki 2019
Gdyńskie Centrum Kultury zaprasza na wielką noworoczną wyprzedaż do Gdyńskiego Centrum Kultury i CultureBoxu.
8 stycznia bilety na wydarzenia Gdyńskiego Centrum Kultury będą o połowę tańsze. Promocyjna cena biletów obowiązuje na wszystkie spektakle i koncerty, które wpisane są do repertuaru i na które prowadzona jest sprzedaż biletów.
Zniżka nie łączy się z innymi promocjami, Obowiązuje w kasie Gdyńskiego Centrum Kultury w Gdyni (ul. Jana z Kolna 25) i CultureBoxie (ul. Świętojańska 30). Z promocyjnej sprzedaży wyłączone są spektakle i wydarzenia gościnne.
Więcej na www.gck.gdynia.pl.

ikona