1349 (1049) 2019-01-04 - 2019-01-10

Gdyńskie Centrum Kultury zaprasza

Gdyńskie Centrum Kultury (ul. Jana z Kolna 25) zaprasza:
6 stycznia o godz. 17.00 na pierwsze spotkanie z twórcami i aktorami marcowej premiery – „Ożenku” Nikołaja Gogola w reż. Piotra Jankowskiego połączone z czytaniem. Nikołaj Gogol buduje absurdalny komizm dialogów, zagląda wewnątrz człowieka i wyśmiewa jego próżność, obawy i… głupotę. Wydarzenie odbędzie się w kawiarni.
Wstęp wolny.
11 stycznia o godz. 19.00 na „Konsternację” Mariusa von Mayenburga w reż. Grzegorza Chrapkiewicza. Ewa i Robert wracają z wakacji, w swoim mieszkaniu zastają znajomych, którzy mieli się nim opiekować. Mieszkanie niby jest takie samo, ale jednak inne – ściana nie tam, gdzie powinna, stolik inaczej stoi… „Konsternacja” jednego z najważniejszych dramaturgów młodego pokolenia – Mariusa von Mayenburga, to tylko z pozoru lekka komedia.
Bilety: 40 zł.

Wyprzedaż Sztuki 2019
Gdyńskie Centrum Kultury zaprasza na wielką noworoczną wyprzedaż do Gdyńskiego Centrum Kultury i CultureBoxu.
8 stycznia bilety na wydarzenia Gdyńskiego Centrum Kultury będą o połowę tańsze. Promocyjna cena biletów obowiązuje na wszystkie spektakle i koncerty, które wpisane są do repertuaru i na które prowadzona jest sprzedaż biletów.
Zniżka nie łączy się z innymi promocjami, Obowiązuje w kasie Gdyńskiego Centrum Kultury w Gdyni (ul. Jana z Kolna 25) i CultureBoxie (ul. Świętojańska 30). Z promocyjnej sprzedaży wyłączone są spektakle i wydarzenia gościnne.

ikona