1349 (1049) 2019-01-04 - 2019-01-10

Koncertowy 6 stycznia

Gdyńskie Centrum Kultury (ul. Jana z Kolna 25) zaprasza o godz. 14.00 na muzyczne popołudnie w ramach Małej Gdyńskiej Filharmonii „Harmonijkowe akrobacje”.
Na scenie pojawi się zespół harmonijek ustnych „Animato”. Zespół zaprezentuje własne aranżacje najpopularniejszych przebojów muzyki klasycznej, takich jak: „Taniec z szablami” A. Chaczaturiana, „Lot trzmiela” M. Rimskiego-Korsakowa, a także melodie z popularnych bajek („Pszczółka Maja”, „Reksio”, „Bolek i Lolek”). Bilety: 12 zł.
***
Koncert z cyklu Muzycznych Wieczorów na Wzgórzu św. Stanisława Kostki odbędzie się o godz. 19.00 w kaplicy św. Stanisława Kostki, przylegającej do murów Zespołu Szkół Jezuitów (ul. Tatrzańska 35). Ze świątecznym repertuarem wystąpi sopranistka Anna Fabrello, której akompaniować będzie zdolny młody pianista - Leonard Gołąb.
Koncert organizowany jest, w ramach projektu Budżet Obywatelski Przyjazna Dzielnica, przez Fundację Magis, Zespół Szkół Jezuitów oraz parafię św. Stanisława Kostki w Gdyni. Wstęp wolny.
***
Chór MIRIAM zaprasza na Koncert Kolęd, który odbędzie się w parafii pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Cisowej. Gościnnie wystąpi chór Lutnia z Luzina pod dyr. Tomasza Fopke. Początek o godz. 17.00. Wstęp wolny.
***
Kościół Chrześcijan Baptystów zaprasza na Koncert Noworoczny - Prezent od Boga, w którym zagra zespół „Fisheelectic”. Koncert odbędzie się o godz. 17.00 w Sali głównej MIR (ul. Kołłątaja 1).
Wstęp wolny.

ikona