1356 (1056) 2019-02-01 - 2019-03-07

Do pracy jadę rowerem

Zbliża się 8. edycja konkursu „Do pracy jadę rowerem”. Kampania zachęca pracowników gdyńskich firm do zmiany ich nawyków transportowych – główny cel to przesiadka z samochodu na rower.
Każdy zarejestrowany w kampanii pracownik wpisuje swoje podróże na stronie internetowej konkursu. Zasada zliczania wyniku jest prosta, podróż do pracy to jedna podróż, podróż z pracy do domu to już kolejna podróż. Rowerzyści, którzy odbędą w tygodniu min. 6 podróży rowerem otrzymają w kolejnym tygodniu roboczym tak zwane „śniadanie rowerowe” (kanapka i owoc). Po wyczerpaniu puli śniadań przejazdy będą premiowane innymi upominkami. Każdy kto w czasie akcji odbędzie co najmniej 40 podróży lub przejedzie minimum 300 km rowerem, będzie mógł wylosować jedną z 30 nagród pieniężnych po 500 zł. Ponadto wyróżnione zostaną firmy, które osiągną najlepsze wyniki w 6 kategoriach konkursowych.
Aby zgłosić udział firmy w konkursie, wystarczy zarejestrować ją na www.dopracyjaderowerem.mobilnagdynia.pl. Następnie pracownicy zainteresowani udziałem w akcji zakładają swoje profile na tej samej stronie.
Rejestracja możliwa jest do 31 października. Sam konkurs rusza 4 marca.
Więcej informacji o konkursie „Do pracy jadę rowerem” znajduje się na www.dopracyjaderowerem.mobilnagdynia.pl.

ikona