1356 (1056) 2019-02-01 - 2019-03-07

Ma już dwa lata – www.gdyniawspiera.pl

To miejsce, gdzie wiedza spotyka się z potrzebami. Portal gdyniawspiera.pl świętuje swoje urodziny. Działa i pomaga już od 2 lat. Portal powstał po to, aby osoba szukająca pomocy mogła w prosty sposób – po kilku kliknięciach – dotrzeć do konkretnej oferty odpowiadającej jej potrzebom.
Dzięki temu osoba korzystająca ze strony jest precyzyjnie kierowana w miejsce, gdzie odpowiedni specjaliści będą w stanie udzielić jej potrzebnej pomocy.
Baza ofert jest na bieżąco aktualizowana. Swoją ofertę do portalu gdyniawspiera.pl może dopisać każda organizacja udzielająca nieodpłatnego wsparcia gdynianom doświadczającym problemów w codziennym funkcjonowaniu.
Z serwisu mogą też korzystać wolontariusze. Dla nich stworzony został panel „Chcę pomagać”.
Teraz informacje o różnych formach wsparcia udzielanych w Gdyni będą jeszcze bardziej dostępne. Wszystko dzięki współpracy z Gdynią Rodzinną. W nowej siedzibie Gdyni Rodzinnej przy ul. Świętojańskiej 1, znajdzie się przestrzeń także na punkt Gdynia Wspiera.
Kiedy projekt startował 2 lata temu uczestniczyło w nim 14 partnerów, czyli miejsc i instytucji, które oferowały mieszkańcom wsparcie. Teraz jest ich już 106, a z pewnością ta lista stale będzie się powiększać.
Szczegóły na www.gdyniawspiera.pl.

  • ikonaOpublikowano: 28.02.2019 14:05
  • ikona

    Autor: Karolina Szypelt (k.szypelt@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 28.02.2019 14:06
  • ikonaZmodyfikował: Karolina Szypelt
ikona