1356 (1056) 2019-02-01 - 2019-03-07

Spotkajmy się w Kinie Studyjnym GCF

„Córka trenera”, nowy polski film z Jackiem Braciakiem w roli głównej, można od piątku oglądać w w Gdyńskim Centrum Filmowym. Kino Studyjne GCF zaprasza również na hiszpański dramat „Wszyscy wiedzą”. Widzowie mają też okazję, by nadrobić oscarowe zaległości filmowe.

Kameralna i pełna dyskretnego humoru historia o poszukiwaniu własnej drogi to „Córka trenera”, nowy film w reżyserii Łukasza Grzegorzka.
Słynna hiszpańska para aktorska, Penelope Cruz i Javier Bardem, spotkali się ponownie na ekranie w dramacie „Wszyscy wiedzą”. Film w reżyserii Asghara Farhadiego można zobaczyć przedpremierowo w Klubie Wysokich Obcasów w Gdyńskim Centrum Filmowym 6 marca.
W repertuarze nie brakuje nadal filmów, o których było głośno przy okazji tegorocznej gali rozdania Oscarów. Do Kina Studyjnego GCF można się wybrać na nagrodzony statuetką dla najlepszego filmu „Green Book”, a także na „Faworytę”, w której zagrała Olivia Colman, uhonorowana statuetką dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej za kreację postaci Anny Stuar.
Regina King okazała się w tym roku najlepszą aktorką drugoplanową i otrzymała Oscara za rolę w filmie „Gdyby ulica Beale umiała mówić” w reżyserii Barry’ego Jenkinsa. Historię o dramacie młodziutkiej czarnoskórej dziewczyny i jej chłopaka, niesłusznie oskarżonego o gwałt, można oglądać w GCF.
W repertuarze nadal jest również „Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego.
W Kinie Studyjnym GCF zobaczyć można m.in. nową animację dla całej rodziny, czyli „Corgiego, psiaka Królowej”. Ponadto w tym tygodniu również filmy: „Ułaskawienie”, „Granica”, „Kafarnaum”, „My”, „Anioł”.
Bilety na film kosztują 18, 15 i 12 złotych (normalny/ulgowy/grupowy), a w Tanie Poniedziałki 14 i 12 zł. Posiadacze Metropolitalnej Karty do Kultury mogą skorzystać z oferty promocyjnej również w każdy wtorek (przy zakupie biletu w kasie).
Szczegółowy repertuar Kina Studyjnego GCF jest dostępny na www.gcf.org.pl.

ikona