1358 (1058) 2019-03-15 - 2019-03-21

Euro Styl z nagrodą Pracodawców Pomorza

Każdego roku wyróżnienia od Pracodawców Pomorza trafiają do firm, które osiagają dobre wyniki ekonomiczno-gospodarcze, a jednocześnie przestrzegają zasad odpowiedzialności społecznej i szanują reguły etyki zawodowej. Otrzymują je najlepsi pomorscy pracodawcy i przedsiębiorcy. Jednym z tegorocznych laureatów został Euro Styl.
Firma Euro Styl otrzymała tytuł Pomorskiego Pracodawcy Roku 2018 w kategorii przedsiębiorstw zatrudniających od 51 do 250 pracowników. Euro Styl został doceniony za tworzenie bardzo dobrych warunków, możliwości rozwoju pracowników oraz szerzenie dobrych praktyk w biznesie. to nie pierwsza nagroda dla firmy w tym roku.
Euro Styl otrzymał wyróżnienie Przewodniczącej Rady Miasta za najlepszą Gdyńską Inwestycję Roku 2018 „Czas Gdyni” za stworzenie osiedla Viridis. To wyróżnienie przyznawane najlepszym gdyńskim inwestycjom, które w istotny sposób wpływają na rozwój miasta oraz kształtują pozytywny wizerunek gdyńskiej aglomeracji. Jury konkursu doceniło nowoczesną i przyjazną architekturę osiedla stworzonego przez Euro Styl.