1360 (1060) 2019-03-29 - 2019-04-04

Radni miasta dyżurują

Joanna Zielińska dyżuruje w środy o godz. 14.00 w pok. 107 UM (al. Marsz. Piłsudskiego 52/54).

Ireneusz Bekisz dyżuruje w 1. poniedziałek miesiąca w godz. 15.00-17.00 (MSM Gdynia, ul. Paprykowa 12, tel. 58 690 16 17 lub 504 196 330).

Marcin Bełbot dyżuruje w 1. środę miesiąca w godz. 16.45-17.45 w siedzibie biura Rady Dzielnicy Chylonia i w godz. 18.00-19.00 w biurze Rady Dzielnicy Cisowa. Dyżur majowy (zamiast pierwszej środy miesiąca) odbędzie się 18 kwietnia, o godz. 16.30, m.belbot@gdynia.pl.

Danuta Białooka-Kostenecka dyżuruje po umówieniu, tel. 506 613 781.

Andrzej Bień dyżuruje po umówieniu, tel. 695 442 423.

Stanisław Borski dyżuruje w ostatni wtorek miesiąca w godz. 17.00-18.00 w siedzibie Rady Dzielnicy Wielki Kack.

Krzysztof Chachulski dyżuruje w siedzibach Rady Dzielnicy Pogórze i Obłuże po umówieniu, tel. 58 665 70 64 lub mailowym: k.chachulski@gdynia.pl.

Marika Domozych dyżuruje po umówieniu tel. 604 119 446 lub mailowym: m.domozych@gdynia.pl.

Marek Dudziński dyżuruje w 2. poniedziałek miesiąca w godz. 18.00 -19.00 w siedzibie Rady Dzielnicy Karwiny.

Lechosław Dzierżak dyżuruje w biurze Rady Dzielnicy Dąbrowa po umówieniu: l.dzierzak@gdynia.pl.

Sebastian Jędrzejewski dyżuruje w 1. wtorek miesiąca w godz. 17.00-18.00 w siedzibie Rady Dzielnicy Mały Kack i w Biurze Rady Miasta oraz w Radach Dzielnic po umówieniu tel. 600 046 874.

Jarosław Kłodziński dyżuruje po umówieniu tel. 601 65 88 12 lub mailowym: j.klodzinski@gdynia.pl w CKZiU nr 2 (ul. Płk. Dąbka 207).

Ewa Krym dyżuruje w SP nr 40 (ul. Rozewska 33) po umówieniu tel. 503 808 931 lub mailowym: ewakrym@op.pl.

Bogdan Krzyżankowski dyżuruje w 1. środę miesiąca w godz. 14.00-16.00 w Przychodni Lekarskiej „Witomino” (ul. Konwaliowa 2, pok. 110).

Anna Myszka dyżuruje w Biurze Rady Miasta oraz w Biurach Rad Dzielnic po umówieniu.

Dorota Płotka dyżuruje w biurze Rady Miasta oraz w Radach Dzielnic po umówieniu tel. 608 478 610 (Rada Dzielnicy Orłowo w 2. czwartek miesiąca w godz. 16.00-17.00, Rada Śródmieście w 1. czwartek miesiąca w godz. 17.00-18.00).

Elżbieta Sierżęga - dyżuruje po wczorajszym umówieniu: elsis@wp.pl.

Paweł Stolarczyk dyżuruje w siedzibie Rady Dzielnicy Witomino-Radiostacja w 1. wtorek miesiąca w godz. 16.00-17.00 i w 2. środę miesiąca w siedzibie Rady Działki Leśne.

Danuta Styk dyżuruje w 4. wtorek miesiąca w godz. 16.00-17.00 w siedzibie Biura Rady Dzielnicy Witomino Radiostacja, d.styk@gdynia.pl.

Tadeusz Szemiot dyżuruje po umówieniu tel. 502 572 218 i mailowym: t.szemiot@gdynia.pl.

Mariola Śrubarczyk-Cichowska dyżuruje po umówieniu tel. 788 122 032 (w Urzędzie Miasta lub w Radach Dzielnic: Cisowa, Chylonia, Pustki Cisowskie-Demptowo).

Grzegorz Taraszkiewicz dyżuruje w siedzibie Rady Dzielnicy Cisowa w każdą ostatnią środę miesiąca w godz.18.00-19.00.

Ireneusz Trojanowicz dyżuruje w 1. poniedziałek miesiąca w godz. 18.00-19.00 w siedzibie Rady Dzielnicy Obłuże, w 3. poniedziałek miesiąca w godz. 18.00-19.00 w siedzibie Rady Babie Doły, a w 1. poniedziałek miesiąca w godz. 16.30 - 17.30 w siedzibie Rady Dzielnicy Oksywie.

Jakub Ubych dyżur po wcześniejszym umówieniu się nr. tel. 601 975 906, e-mail jakub@ubych.pl.

Maja Wagner dyżuruje po umówieniu mailowo: majawag@gmail.com lub tel. 605 619 333.

Marcin Wołek dyżuruje po wcześniejszym umówieniu w Urzędzie Miasta i siedzibie Rady Dzielnicy Chylonia, m.wolek@gdynia.pl.