Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
1360 (1060) 2019-03-29 - 2019-04-04

Zobacz to, co najlepsze w Teatrze Miejskim

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza (ul. Bema 26) zaprasza:

– 29, 30, 31 marca o godz. 19.00 na „Bankiet” wg Witolda Gombrowicza w reż. Tadeusza Bradeckiego.
Pięcioro aktorów (Agnieszka Bała, Dorota Lulka, Rafał Kowal, Szymon Sędrowski, Dariusz Szymaniak) wciela się na oczach widowni w coraz to nowe, coraz bardziej groteskowe postacie, przywołując przesiąknięty teatralnością i prowokacyjnym humorem klimat twórczości młodego Gombrowicza. Frustracje rodzinne, słabości dygnitarzy, kompleksy mieszczan i przebiegłość klas niższych. To, co ukryte i wstydliwe w końcu zostanie wydobyte na wierzch i obśmiane.

– 4 kwietnia o godz. 19.00 na sztukę Williama Szekspira „Romeo i Julia” w  reżyserii Krzysztofa Babickiego.
W gdyńskiej realizacji Romeo i Julia padają ofiarą kibolskiej nienawiści. Antagonizmy między kibicami klubów piłkarskich nie pozwolą na spełnienie wielkiej, młodzieńczej miłości. Nieważne komu kibicujesz. Miłość zasługuje na wygraną.