Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
1361 (1061) 2019-04-05 - 2019-04-11

Ruszyła sprzedaż biletów na Gdynia Aerobaltic

Odliczamy dni do startu Gdynia Aerobaltic. Organizatorzy odkryli już pierwsze karty: od 16 do 18 sierpnia widzowie będą mogli podziwiać trzy niezwykłe samoloty odrzutowe: Hawker Hunter, AJS37 Viggen oraz TS-11 Iskra. Wystartowała też sprzedaż biletów ze specjalną ofertą na Kartę Mieszkańca na część dzienną planowaną na lotnisku Gdynia-Kosakowo w dniach 17-18 sierpnia w godz. 10.00-17.00.Część wieczorno-nocna odbędzie się w samym sercu miasta w dniach 16-17 sierpnia w godz. 19.30-22.30 i będzie darmowa.
Trzeci odcinek podniebnej sagi ponownie rozegra się w dwóch lokalizacjach. Kunszt pilotów indywidualnych oraz grup akrobacyjnych z całego świata będzie można podziwiać podczas bezpłatnego wieczorno-nocnego show na plaży Gdynia Śródmieście, a także biletowanych pokazach dziennych na lotnisku Gdynia-Kosakowo, gdzie aż zaroi się od nowości. Organizatorzy chcą zaczarować odwiedzających dwoma, specjalnie stworzonymi na tę okazję, strefami: Aerolandią oraz Aerocampem.
Aerolandia to rozbudowana strefa rozrywki, skierowana do rodzin z dziećmi. Na zainteresowanych czekać będą atrakcje na świeżym powietrzu, warsztaty, strefa chillout przygotowana z myślą o rodzicach, a także Akademia Małego Pilota, w której czas beztrosko spędzać będą młodzi marzyciele.
Z kolei Aerocamp będzie niepowtarzalną okazją, aby wraz z innymi entuzjastami lotnictwa, spędzić trzy dni i trzy noce na lotnisku Gdynia-Kosakowo. To doskonała propozycja dla osób, które chcą doświadczyć prawdziwej przygody: zobaczyć od kulis proces organizacji tak wielkiej imprezy, porozmawiać z pilotami biorącymi udział w imprezie, a także spędzić weekend nad Bałtykiem, który pozostanie w pamięci na zawsze.
Uruchomiono oficjalną stronę www.aerobaltic.pl z możliwością zakupu biletów, których cena zaczyna się od 20 zł. Specjalna oferta czeka również na posiadaczy Karty Mieszkańca, na której odwrocie widnieje logo „Gdynia Rodzinna”. Koszt biletu jednodniowego dla całej rodziny to 50 zł. Ważne jednak, aby każdy z członków familii posiadał przy sobie Kartę Mieszkańca.
Szczegółowy program na stronie internetowej www.aerobaltic.pl.

ikona