1364 (1064) 2019-04-26 - 2019-05-09

Giełda vintage „z koca i z ręki”

Gdynia zaprasza na Giełdę Vintage „z koca i z ręki”. To propozycja spotkań w przestrzeni obiektu gdyńskich Hal Targowych - zarówno kolekcjonerów, jak i osób zainspirowanych wzornictwem oraz magią wspomnień z okresu, kiedy tak bardzo „Chcieliśmy być nowocześni”. To powrót do tradycji handlowych Hal. Giełda oryginalnych, rzadkich przedmiotów vintage, w tym kolekcji z lat 60/70/80/90.

Giełda oryginalnych, rzadkich przedmiotów vintage, odbędzie się w soboty: 11, 25 maja, 1, 15 i 29 czerwca w godz. 9.30-14.00 w alejce przy Hali Rybnej Miejskiej Hali Targowej (ul. Wójta Radtkego 36/38/40). W trakcie wydarzenia dopuszczany jest handel, w tym wymiana czy sprzedaż/zakup przedmiotów kolekcjonerskich vintage. Zapraszamy pasjonatów mody retro, płyt winylowych, drobnej elektroniki, zabawek (żołnierzyki, klocki lego, resoraki), komiksów, gier planszowych, pierwszych gier elektronicznych czy komputerów personalnych (Commodore, Atari, Amiga, ZX Spectrum). Dawniej był to nierzadko asortyment Hal Targowych, sprowadzany przez marynarzy.
Pchli Targ jest także okazją do inspirujących spotkań z ciekawymi osobowościami. To niepowtarzalna szansa, by poznać kolekcjonerów, dla których przedmioty i kolekcje polskiego wzornictwa II poł. XX w. to prawdziwa pasja i sposób na życie.
Osoby chętne do udziału w giełdzie proszone są o zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronie http://arg.gdynia.pl w zakładce „Do pobrania”. Handel w ramach giełdy nie jest objęty opłatą targową.