1364 (1064) 2019-04-26 - 2019-05-09

Zobacz to, co najlepsze w Teatrze Miejskim

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza (ul. Bema 26) zaprasza:
– 26 i 27 kwietnia o godz. 19.00 na „Mistrza i Małgorzatę” Michaiła Bułhakowa w reżyserii Jacka Bały.
Kultowa powieść XX wieku na deskach Teatru Miejskiego. Szajka hipnotyzerów i brzuchomówców rządzi miastem. W tym mieście nawet szatan może być zbawiony. Miłość rozsadza piekło. Potęga wiary czyni cuda, a umysł zwodzi na manowce, wyłącz go, włącz serce!
– 28 i 30 kwietnia o godz. 20.00 na spektakl „Żółta Łódź Podwodna” Pawła Huellego w reżyserii Krzysztofa Babickiego. Spektakl grany na „Darze Pomorza”
Legenda światowej muzyki rozrywkowej. The Beatles. I ich charyzmatyczny lider – John Lennon. Nieśmiertelne przeboje, skomplikowana przyjaźń i miłość, która zagroziła zespołowi. Czy wspomnienia rozmarzonych fanek czwórki z Liverpoolu pomogą rozwikłać tajemnicę ich sukcesu, rozpadu i jednej z największych zbrodni w branży muzycznej – zabójstwa Lennona?
– 4 i 5 maja o godz. 19.00 na komedię dla dorosłych „Następnego dnia rano” Petera Quiltera w reżyserii Grzegorza Kempinsky’ego.
Nieoczekiwane konsekwencje przebudzenia w obcym miejscu. On budzi się w jej łóżku i – zostaje tam na zawsze. Z nią? Niekoniecznie. Jak się okazuje, już wkrótce dołączą do nich ekscentryczni członkowie jej rodziny. Dlaczego? Po co? Jak tak można? No, można, można… Następnego dnia rano wszystko jest możliwe.