1366 (1066) 2019-05-17 - 2019-05-23

Informacja dla użytkowników Karty Mieszkańca

Informujemy wszystkie osoby, które w kwietniu odebrały swoją Kartę Mieszkańca, że na obwolucie Karty znalazły się informacje, mogące wprowadzać w błąd. Umieszczono tam nazwy atrakcji, które można odwiedzić za darmo. W rzeczywistości Karta Mieszkańca do tego nie upoważnia.
Chodzi o następujące instytucje kultury i muzea: Centrum Nauki Experyment, Muzeum Marynarki Wojennej wraz ze zwiedzaniem Okrętu-Muzeum ORP „Błyskawica” i „Dar Pomorza”.
Centrum Nauki „Experyment” udziela zniżek dla rodzin, ale tylko na podstawie Karty Gdynia Rodzinna (osobnej lub już zintegrowanej z Kartą Mieszkańca). Pozostałe wymienione instytucje nie są na razie partnerami w Karcie Mieszkańca, choć trwają rozmowy, które zmierzają do włączenia także ich do programu zniżek.
Przepraszamy wszystkie osoby, które zechciały skorzystać z darmowego wstępu i dopiero na miejscu dowiedziały się, że muszą zapłacić za bilety. Błąd, do którego doszło, już jest naprawiony i osoby odbierające w maju Kartę Mieszkańca, uzyskują prawidłowe informacje.
Wszystkie informacje, związane z programem zniżek Moje Miasto Gdynia i pełna lista partnerów programu są dostępne tutaj https://karta.miasto.gdynia.pl/

ikona