1368 (1068) 2019-05-31 - 2019-06-06

Rusza odliczanie do Nocnego Biegu Świętojańskiego

Niecały miesiąc pozostał do najbardziej spektakularnego biegu z cyklu PKO Grand Prix Gdyni. Pod koniec czerwca uczestnicy wystartują bowiem w Nocnym Biegu Świętojańskim z PKO Bankiem Polskim.
Za nami już dwie imprezy z cyklu. Bieg Urodzinowy i Europejski zebrał na starcie w sumie blisko 10 tysięcy zawodników. Teraz czeka nas najefektowniejszy wyścig, albowiem Nocny Bieg Świętojański. Tradycja nakazuje, że minutę przed północą rozbrzmiewa strzał, który posyła w bój na gdyńską trasę wszystkich śmiałków. Udział w biegu biorą najlepsi z najlepszych, swój udział potwierdzają między innymi zawodnicy z Czarnego Lądu.
Ale to nie wyścig tylko dla najlepszych – to wyścig dla każdego. Z relacji uczestników wynika, że pora, podczas której odbywa się bieg, ma swoją magiczną otoczkę i każdy, choć raz, powinien to poczuć od środka!
Do tego gdyńskiego święta został już tylko miesiąc. Nie warto czekać do ostatniej chwili, tylko zapisywać się już teraz. Można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej grandprixgdyni.pl, gdzie znajdziecie odnośnik do rejestracji online.
Dlaczego warto to zrobić już teraz? Do 17 czerwca obowiązują bowiem najniższe ceny za pakiet startowy: na bieg główny jest to 30 zł (dla seniorów, czyli osób urodzonych do 28 czerwca 1949 roku wynosi 1 zł); na marsz główny 20 zł (dla seniorów wynosi 1 zł).