1368 (1068) 2019-05-31 - 2019-06-06

Targi Pracy – zapowiada się rekordowa liczba ofert

Niemal 1000 unikalnych stanowisk pracy i wielokrotnie więcej etatów do zdobycia czekać będzie na wszystkich, którzy odwiedzą Gdyńskie Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości, organizowane 6 czerwca w godz. 10.00-13.00 w Gdynia Arena.
Pracodawcy, firmy szkoleniowe, biura pośrednictwa zatrudnienia, które licznie zgłosiły się do udziału, niemal kompletnie wyczerpują przekrój branż z rynku pracy. Są otwarte na kandydatów praktycznie w każdym wieku i o każdym stopniu doświadczenia.
Tegoroczna edycja Gdyńskich Targów Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości zapowiada się wręcz rekordowo. Na liście zgłoszonych do udziału pracodawców, szkoleniowców i pośredników zatrudnienia jest już ponad 110 pozycji. Nadal dołączają kolejne firmy.
Podczas Targów Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości nie może zabraknąć oferty szkoleniowej. Doradcy zawodowi będą udzielać porad w zakresie procesu rekrutacji, podpowiadać jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, czy napisać dobre CV. Na miejscu będzie też można wykonać zdjęcie, które w dokumentach aplikacyjnych ma duże znaczenie.
Osobną tematyką zostaną objęte wykłady związane z rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej, czy pisania skutecznego biznesplanu. Odbędą się również interaktywne zajęcia dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a także, co warto podkreślić czynna będzie strefa cudzoziemca.
Organizatorami Gdyńskich Targów Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości są Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, Fundacja Gospodarcza w Gdyni oraz Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni.