Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1369 (1069) 2019-06-07 - 2019-06-13

Śpiewasz? Zgłoś się na festiwal!

Już po raz szósty zabrzmią w Gdyni głosy młodych i utalentowanych solistów oraz zespołów wokalnych. Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia OPEN 2019 potrwa od 26 do 30 sierpnia w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia. Na zgłoszenia czekamy do 14 czerwca. Festiwal Gdynia OPEN zawsze gromadził liczne grono uczestników, także z zagranicy (USA, Niemiec, Ukrainy, Rumunii). W festiwalu mogą brać udział dzieci i młodzież w wieku 3-25 lat. Pierwsze 3 dni to przegląd występów solistów, duetów i zespołów wokalnych (do 9 osób włącznie), podzielonych na kategorie wiekowe. Ostatniego dnia imprezy laureaci zaprezentują się podczas koncertu na placu Grunwaldzkim. Uczestnicy festiwalu i towarzyszące im osoby spotkają się także na ognisku integracyjnym.
Organizatorem muzycznego wydarzenia dla młodych wokalistów są Laboratorium Innowacji Społecznych i Młodzieżowy Dom Kultury we współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 3.
Szczegóły dotyczące tegorocznej edycji festiwalu, w tym regulamin konkursu można znaleźć na stronie internetowej www.gdyniaopen.pl.
Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.gdyniaopen.pl.

ikona