1370 (1070) 2019-06-14 - 2019-06-20

Znamy laureatów konkursu Gdyński Biznesplan

Zakończyła się kolejna edycja konkursu Gdyński Biznesplan, w którym przedsiębiorczy studenci przedstawiają autorskie pomysły na biznes. 10 czerwca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym podczas uroczystej gali, nagrody wręczyli prezydent Wojciech Szczurek i Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent ds. gospodarki. Zwyciężył pomysł „FullSpoon” autorstwa Macieja Lechockiego. Wyróżnienie przyznano Patrycji Miotk za projekt aplikacji mobilnej „JoinMe car-pooling pojazdów”.
Zwycięski biznesplan Macieja Lechockiego „FullSpoon” to platforma internetowa łącząca zamawianie jedzenia na dowóz z przyjemnością gotowania w domu. Tygodniowe menu zawiera zdrowe i łatwe dania. Użytkownik ma możliwość zamówienia ich do domu, ale dostarczane są w formie półproduktów i przepisu, który pomoże samodzielnie przyrządzić posiłek.
Laureat otrzymał 30 tys. zł, nagrody rzeczowe i usługi ułatwiające start biznesu.
Wyróżniono Patrycję Miotk za projekt aplikacji mobilnej „JoinMe”, służącej do car-poolingu, czyli współdzielenia przejazdów autem. Otrzymała 15 tys. zł i inne benefity.
Nagrody rzeczowe i usługi ułatwiające start własnego biznesu to: sprzęt komputerowy wysokiej klasy, nieodpłatny udział w podyplomowych studiach menedżerskich, hosting strony internetowej przez 2 lata, porady ekspertów, rekomendacje oraz promocja nagrodzonych projektów.
Gratulujemy.

ikona