Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
1371 (1071) 2019-06-21 - 2019-06-27

Oficerska w budowie

Trwa przebudowa ul. Oficerskiej w Orłowie. Kierowcy pojadą w tym miejscu po wyremontowanej jezdni, a nowe chodniki i oświetlenie zapewnią bezpieczeństwo pieszym. Ciężki sprzęt właśnie wjechał na plac budowy.
Rozpoczynająca się przebudowa obejmie zasięgiem odcinek ul. Oficerskiej od torów kolejowych do ul. Wrocławskiej. Potrwa do grudnia tego roku. Na kierowców i pieszych czekać będą wtedy wyremontowane jezdnia i chodniki. Przebudowane zostaną skrzyżowania ulicy Oficerskiej z ulicami Inżynierską, Techniczną i Wrocławską. Okolicę oświetlą nowo zainstalowane latarnie, a odświeżeniu poddane zostaną przylegające do drogi trawniki.
To jednak nie wszystko, nad czym będą pracować drogowcy w tym miejscu. Pozostająca niewidoczna dla oka warstwa ulicy również przejdzie kapitalny remont. Wymienione zostaną sieć wodociągowa oraz kanalizacja deszczowa.
W związku z wykonywanymi pracami na ul. Oficerskiej oraz przylegających do niej drogach mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.