1375 (1075) 2019-08-09 - 2019-08-22

Rady Dzielnic zapraszają

Rada Dzielnicy Obłuże i Fundacja Teatru Czwarte Miasto zapraszają 9 sierpnia o godz. 18.00 na spektakl dla dzieci pt.: „Opowiedział dzięcioł sowie” insp. Janem Brzechwą w reż. Dariusza Majchrzaka.
Skwer Ireny Kwiatkowskiej przy Stawku.
Projekt dofinansowany przez Radę Dzielnicy Obłuże.
Wstęp wolny.
***
Rada Dzielnicy Wielki Kack, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Gdynia i Parafia pw. św. Wawrzyńca zapraszają 10 sierpnia w godz. 14.30-20.00 na plac przy Kościele św. Wawrzyńca na „Święto Wielkiego Kacka – Dzień św. Wawrzyńca”.
W programie m.in. warsztaty plastyczne dla dzieci, konkursy i zabawy, mała gastronomia, pokaz sprzętu gaśniczego oraz nauka pierwszej pomocy .
O godz. 19.00 goście obejrzą spektakl Teatru Maszoperia „Hulaj dusza”.
***
Aktywnie w dzielnicach:
17 sierpnia Rada Dzielnicy Wielki Kack i PTTK Klub Turystyczny Wybrzeże zapraszają na pieszo-nordikowy spacer przez Małą i Dużą Gwiazdę, Łysą Górę, Szlak Borsuka, Zajęcze Wzgórza. Dystans około 12 km. Zbiórka w sobotę, o godz. 10.00 przy stacji PKM Karwiny.
Rada Dzielnicy Karwiny zaprasza na serię zajęć nordic walking na Karwinach. Aktywne poniedziałki, rozpoczynają się o godz. 18.00 na ul. Zofii Nałkowskiej przy bloku nr 21. Zajęcia są bezpłatne i potrwają aż do 28 października.
Wstęp wolny.
Rada Dzielnicy Witomino oraz PTTK Klub Turystyczny Wybrzeże, Nordic Walking Team Gdynia zapraszają mieszkańców na zajęcia nordic walking na szlakach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Spotkania w czwartki o godz. 18.00 na placu przy wejściu do lasu u zbiegu ul. II MPS z ul. Wielkokacką (na wysokości siłowni plenerowej).
Zajęcia są bezpłatne i trwają do 26 września.
***
Rada Dielnicy Obłuże zaprasza 23 sierpnia o godz. 21.00 na film pt.: „Pełnia życia”
Projekcja filmu odbędzie się na skwerze Ireny Kwiatkowskiej przy stawku.
Wstęp wolny.
Wydarzenie finansowane jest ze środków Rady Dzielnicy Obłuże.