1375 (1075) 2019-08-09 - 2019-08-22

Zagłosuj na najlepiej zaprojektowane wnętrze

Konkurs na najlepiej zaprojektowane wnętrze komercyjne stał się już tradycją towarzyszącą festiwalowi Gdynia Design Days. Miłą i ekscytującą, bo w Gdyni takich miejsc nie brakuje, co więcej, co roku ich przybywa. Po raz piąty w szranki stanęły najciekawsze, najładniejsze, najbardziej zapadające w pamięć lokale. Laureaci zostaną wyłonieni przez jury na początku września. Jednak do 31 sierpnia również internauci będą mogli głosować na swoich faworytów i wyróżnić ich najważniejszą nagrodą – nagrodą publiczności.
Co roku na mapie Gdyni pojawiają się nowe miejsca, wzbudzające wśród mieszkańców i turystów zainteresowanie. Są to lokale gastronomiczne, sklepy czy inne punkty usługowe, które nie tylko cieszą się sympatią i uznaniem klientów ze względu na jakość usług, ale również zachwycają koncepcją oraz jakością wykonania wnętrza, a także są otwarte i sprzyjające nawiązywaniu pozytywnych relacji międzyludzkich.
Celem konkursu jest propagowanie dobrego projektowania skoncentrowanego nie tylko na walorach estetycznych, ale także na funkcjonalności i trwałości. Lokale biorące udział w konkursie wskazuje zespół festiwalu Gdynia Design Days. Kryterium stanowi m.in. innowacyjność, walory estetyczne i jakość realizacji. Laureaci konkursu zostaną wyłonieni przez jury w pierwszej połowie września.
Tegoroczni nominowani: Feed my Soul, ul. Świętojańska 49 (projekt: Krzysztof Szczęsny, Małgorzata Kalinowska), Honolulu Wise Food, ul.Starowiejska 40A (projekt: Agnieszka Jeżyk-Bierla i Filip Bierla), Willa Wincent, ul. Pola 33 (projekt: Maciek Ryniewicz i Rafał Kaletowski), Restauracja Moje Miasto, skwer Kościuszki 15 (projekt: Aleksandra Stankevic-Diakun, Cubic Design), Szmaragdowa Café, ul.Władysława IV 61 (projekt: Małgorzata i Daniel Leczkowscy), Umi Ramen, ul. Starowiejska 38 (projekt: Sylwia Mielus).
Laureaci plebiscytu internetowego otrzymają specjalne naklejki na witryny „Najlepiej zaprojektowane wnętrze w Gdyni 2019”.Nominowani będą mieli także szansę wygrać nagrodę publiczności. Głosowanie trwa na profilu facebookowym Gdynia Design Days. Zwycięstwo przypadnie tym lokalom, które do 31 sierpnia zbiorą największą liczbę polubień.
Organizatorem konkursu jest Centrum Designu Gdynia.