1378 (1078) 2019-09-06 - 2019-09-12

Odwiedź targi mieszkaniowe

Marzysz o własnym domu, szukasz nieruchomości w ciekawej lokalizacji? Szukasz pomysłów na wystrój mieszkania? 7 i 8 września w Gdynia Arenie odbędzie się pierwsza po wakacjach trójmiejska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy Dom Nowe Mieszkanie, na których swoje inwestycje przedstawi blisko 80 wystawców, w tym najwięksi i najbardziej znani deweloperzy.
Targi Nowy dom, Nowe mieszkanie to okazja do zapoznania się z najnowszymi inwestycjami oraz ofertami sprzedaży domów i mieszkań. W stoiskach pośredników finansowych można będzie sprawdzić np. czy zakup mieszkania jest bezpieczny, a targowi eksperci pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wniosek kredytowy. Szybko i bez zbędnych formalności policzą, jakiej wysokości kredyt mieszkaniowy można uzyskać i w którym banku.
Odwiedzający targi goście otrzymają mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Trójmiasta i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizacje budynków.
Targi odbędą się 7 i 8 września w godz. 10.00-16.00, w hali Gdynia Arena (ul. Kazimierza Górskiego 8). Wstęp bezpłatny.

ikona