1388 (1088) 2019-11-22 - 2019-11-28

Koncerty

Akademia Marynarki Wojennej, Męski Chór Szantowy „Zawisza Czarny” oraz Rada Dzielnicy Oksywie zapraszają 24 listopada o godz. 16.00 na koncert charytatywny w audytorium Akademii Marynarki Wojennej (budynek Biblioteki Głównej, wejście od ul. Grudzińskiego).
Podczas koncertu zbierane będą fundusze na pieniędzy na leczenie i rehabilitację małego Antosia.
***
Fundacja Magis zaprasza 24 listopada o godz. 19.00 na koncert z cyklu Muzycznych Wieczorów na Wzgórzu św. Stanisława Kostki.
Będzie to jazzowy koncert zaduszkowy poświęcony pamięci zmarłych muzyków polskich. Wystąpi zespół Dominika Czajkowska-Ptak Trio w składzie: Dominika Czajkowska-Ptak (fortepian), Jarema Jarosiński (perkusja), Michał Zuń (kontrabas) oraz gościnnie Katarzyna Warno (wokal).
Koncert odbędzie się w kaplicy św. Stanisława Kostki przylegającej do murów Zespołu Szkół Jezuitów (ul. Tatrzańska 35).
Wstęp wolny.
***
Szkoła Podstawowa nr 48 (ul. Jowisza 60) i Rada Dzielnicy Chwarzno-Wiczlino zapraszają 27 listopada o godz. 18.00 na koncert z cyklu Muzyczne Spotkania na Chwarznie.
Wystąpi grupa Arto Piano Trio: Agata Misiak (fortepian), Monika Skruszewicz (skrzypce), Zofia Elwart (wiolonczela).
***
Żeński Chór Kameralny pod kierunkiem Małgorzaty Bednarek zaprasza na Jubileuszowy Koncert z okazji 20-lecia działalności, który odbędzie się 24 listopada o godz. 13.15 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa (ul. Armii Krajowej 46).