Uwaga! Na estakadzie Kwiatkowskiego, w kierunku obwodnicy, na wysokości ulicy Morskiej, miała miejsce awaria dylatacji jezdni. Obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. (Więcej informacji) Uwaga! Na estakadzie Kwiatkowskiego, w kierunku obwodnicy, na wysokości ulicy Morskiej, miała miejsce awaria dylatacji jezdni. Obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. (Więcej informacji)
1388 (1088) 2019-11-22 - 2019-11-28

Konkurs Fotograficzny „Mieszkańcy Ziemi”

Szkoła Podstawowa nr 34 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Cylkowskiego 5) zaprasza uczniów i nauczycieli pomorskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w XIII Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym pt. „Mieszkańcy Ziemii”.
Każdy autor może zgłosić maksymalnie 3 fotografie formatu A4, czarno-białe lub kolorowe, które oceni jury składające się z trójmiejskich fotografików i fotoreporterów. Prace należy opisać i przesłać na adres organizatora konkursu do 20 stycznia 2020 r. Ogłoszenie wyników i otwarcie wystawy nastąpi 6 marca 2020 r. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Na zwycięzców czekają cenne nagrody, m.in. sprzęt fotograficzny i komputerowy ufundowany przez pomorskich samorządowców, Urząd Miasta Gdyni i przychylne naszej inicjatywie instytucje.
Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej www.sp34gdynia.pl w zakładce „konkursy”.