Uwaga! Na estakadzie Kwiatkowskiego, w kierunku obwodnicy, na wysokości ulicy Morskiej, miała miejsce awaria dylatacji jezdni. Obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. (Więcej informacji) Uwaga! Na estakadzie Kwiatkowskiego, w kierunku obwodnicy, na wysokości ulicy Morskiej, miała miejsce awaria dylatacji jezdni. Obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. (Więcej informacji)
1388 (1088) 2019-11-22 - 2019-11-28

Muzeum Marynarki Wojennej zaprasza

Muzeum Marynarki Wojennej (ul. Zawiszy Czarnego 1B) zaprasza:
– 28 listopada o godz. 17.00 na kolejne spotkanie z cyklu „Nasze Sygnały” – tajemnice królewskiej galery, które odbędzie się w sali audytoryjnej.
Wstęp wolny.
– 29 listopada, godz. 14.00 na promocję drugiego wydania książki profesora AMW kmdr. Dariusza R. Bugajskiego „The Polish Naval Academy. In the centenary of regaining access to The Baltic Sea”, która odbędzie się w sali audytoryjnej.
Wstęp wolny.
– dzieci, młodzież oraz nauczycieli do spotkania z historią, tradycją i dniem dzisiejszym Marynarki Wojennej w ramach mikołajkowej promocji. W dniach 2-6 grudnia wybrane lekcje muzealne dla grup szkolnych za przysłowiową „złotówkę”.
Szczegóły: tel. 58 620 13 81 wew. 20 lub 22.
– 27 listopada o godz. 13.00 na Spacer historyczny z zabytkami Marynarki Wojennej w tle. To dwugodzinny spacer z przewodnikiem po miejscach pamięci związanych z historią Marynarki Wojennej (tablice pamiątkowe, pomniki, krzyże oraz budynki). Nie zabraknie opowieści o okręcie-muzeum ORP Błyskawica.
Cena: 10 zł.