1388 (1088) 2019-11-22 - 2019-11-28

Wojciech Szczurek z nagrodą 4Buildings Awards

Wojciech Szczurek został laureatem nagrody 4Buildings Awards 2019 w kategorii „Ludzie – samorządowiec”. Plebiscyt promuje nowoczesne budownictwo, zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju. Zwycięzcy zostali ogłoszeni podczas wieczornej gali towarzyszącej wydarzeniu 4Builidings 15 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Prezydent Gdyni, Wojciech Szczurek został doceniony za przedsięwzięcia podejmowane na polu efektywności energetycznej, na rzecz ochrony klimatu, ograniczania zużycia energii cieplnej i elektrycznej. W jego imieniu nagrodę odebrał Sekretarz Miasta, Rafał Klajnert.
Nagrody wręczono w trzech kategoriach: „Projekty”„Innowacje” oraz „Ludzie”.
4Buildings to nowe wydarzenie branży budowlanej w Polsce. Organizatorem 4Buildings jest Grupa PTWP, wydawca branżowych magazynów i portali oraz organizator kongresów, konferencji, imprez targowych, seminariów i szkoleń, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym w Katowicach oraz 4 Design Days – największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.