1394 (1094) 2020-01-10 - 2020-01-23

Mistrzostwa Gdyni w Piłce Siatkowej Młodziczek za nami

W dniach 28-29 grudnia w sali sportowej CKZiU nr 2 w Gdyni ul. Płk. Dąbka 207 odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Gdyni w Piłce Siatkowej Młodziczek.
W pierwszym dniu rywalizacji 6 zespołów grało mecze po 2 sety. Były wygrane i remisy.
W drugim dniu zawodów rywalizacja odbywała się już w dwóch grupach: medalowej i o miejsca od 4 do 6. Złoty medale i puchar Prezydenta Gdyni wywalczyły zawodniczki Kadry Województwa Pomorskiego pod przewodnictwem trenera Mirosława Kasprowicza.
Drugie miejsce zajął Zespół UKS Victoria Lubowidz z województwa mazowieckiego z trenerem Arturem Kubkowskim.
Brązowy medal przypadł drużynie UKS Gdyńska Akademia Siatkówki I Zespół z trenerem Jakubem Papke. Kolejne miejsca zajęły APS Rumia, UKS Reda Ciechocino i UKS Gdyńska Akademia Siatkówki Zespół II pod przewodnictwem Karola Ciemińskiego.
Wszyscy uczestnicy Mistrzostw otrzymali pamiątkowe medale a najlepsi medale, puchary, statuetki, nagrody rzeczowe i słodycze.
Gratulujemy.
Organizatorami Mistrzostw byli UKS Gdyńska Akademia Siatkówki, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 i dr Jarosław Kłodziński. Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Gdyni dr Wojciech Szczurek.

• ikonaOpublikowano: 09.01.2020 10:25

Autor: Karolina Szypelt (k.szypelt@gdynia.pl)

• ikonaZmodyfikowano: 09.01.2020 10:30
  • ikonaZmodyfikował: Karolina Szypelt