Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
1394 (1094) 2020-01-10 - 2020-01-23

Zostań jurorem „Młodych Albatrosów 2020”

Mieszkasz w Trójmieście, jesteś uczniem szkoły ponadpodstawowej, interesujesz się filmem i chcesz decydować o przyznaniu nagrody Jury Młodzieżowego? Organizatorzy VI Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Uczniowskich „Młode Albatrosy 2020” otwierają konkurs na jurorów Jury Młodzieżowego.
Zainteresowane osoby mogą zgłaszać kandydatury poprzez przesłanie na adres mlodealbatrosy@o2.pl maila z krótką notką, w której przedstawią swoją osobę wraz uzasadnieniem decyzji dotyczącej chęci udziału w Jury Młodzieżowym.
Zadaniem członka Jury Młodzieżowego będzie obejrzenie wybranych przez komisję selekcyjną filmów zgłoszonych do konkursu, wzięcie udziału w posiedzeniu jury, podczas którego zostanie wyłoniony laureat Jury Młodzieżowego oraz przedstawienie werdyktu podczas uroczystej gali zakończenia festiwalu w Gdyńskim Centrum Filmowym w czerwcu 2020 roku.
Zgłoszenia e-mailowe należy przesłać do 30 kwietnia 2020 r. pod adresem: mlodealbatrosy@o2.pl
Szczegóły, regulamin i klauzula RODO na stronie www.sp51.gdynia.pl.

ikona