1406 (1106) 2020-04-17 - 2020-04-23

#zostanwdomu i rozlicz PIT w Gdyni

Ponad miesiąc pozostał na to, żeby złożyć swoje deklaracje podatkowe. Wszyscy, którzy mieszkają w Gdyni i rozliczą się w jednym z dwóch Urzędów Skarbowych działających w naszym mieście, mogą wygrać atrakcyjne nagrody.
Do zdobycia są: hybrydowa Toyota Yaris, trzy rowery Baltica Gdynia oraz dziesięć karnetów na Open’er Festival. Wystarczy wypełnić specjalny formularz i wziąć udział w loterii „Rozlicz PIT w Gdyni”. Do konkursu zgłosiło się już 2450 mieszkańców. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 10 maja.
Wszyscy, którzy planują rozliczyć się zgodnie z obowiązującymi przepisami, w terminie do 31 maja, mogą zgłosić się do loterii - rejestrując się do 10 maja. Każdy, kto rozliczy swój PIT w Gdyni, może zawalczyć o cenne nagrody.
Loteria „Rozlicz PIT w Gdyni” jest skierowana do osób pełnoletnich, które złożyły deklarację podatkową za 2019 rok w jednym z dwóch gdyńskich Urzędów Skarbowych (osobiście lub przez internet) i wskazali w niej Gdynię jako miejsce zamieszkania (należy zachować potwierdzenie złożenia deklaracji).
Aby wziąć w niej udział, trzeba wypełnić specjalny formularz na stronie internetowej: www.pitwgdyni.pl. Należy w nim podać swoje dane osobowe oraz informację, gdzie został złożony PIT.
Do wygrania są: hybrydowa Toyota Yaris, trzy rowery Baltica Gdynia oraz dziesięć karnetów na Open’er Festival.
Dlaczego warto rozliczać się w Gdyni? Dzięki temu miasto może się rozwijać i wdrażać jeszcze lepsze rozwiązania dla mieszkańców. PIT za rok 2018 rozliczyły w Gdyni 177 303 osoby (3,63% podatników więcej niż w 2017 roku). Budżet Gdyni zyskał dzięki temu ponad 16 milionów złotych. Średnia kwota „z jednego podatnika”, która wpływa do budżetu, sięga 2589 złotych.