1407 (1107) 2020-04-24 - 2020-05-07

Ścigaj się na rowerze bez wychodzenia z domu

Z uwagi na trwającą pandemię COVID-19 i obostrzenia z nią związane, zaplanowane na 24 maja zawody kolarskie Grand Fondo Gdynia 2020 nie odbędą się… w „typowej” formule. Organizatorzy zapraszają do udziału w wirtualnych wyścigach Gran Fondo Gdynia Virtual Race.
Zaproponowana nowa formuła wyścigu wirtualnego jest propozycją aktywnego i ciekawego spędzania czasu w domu. To również okazja dla zarejestrowanych uczestników, i tych, którzy chcieliby dołączy.
Specjalnie do tego celu sfilmowaną i odwzorowaną w aplikacji Rouvy trasę wyścigu będzie można przejechać na trenażerze kolarskim przez cały maj. Dodatkowo, 24 maja o godz. 8.00, wystartuje wirtualny wyścig dla posiadaczy interaktywnych trenażerów. Gran Fondo Gdynia Virtual Race odbędzie się przez aplikację Rouvy.
Dostępne będą dwie formy udziału w Gran Fondo Gdynia Virtual Race: wyzwanie dostępne w dniach 1-31 maja dla posiadaczy dowolnego trenażera lub wirtualny wyścig z klasyfikacją open i klasyfikacjami wiekowymi dla posiadaczy interaktywnych trenażerów.
Osoby zarejestrowane na tegoroczne Gran Fondo Gdynia mogą wziąć udział w w zawodach on line w ramach wniesionej opłaty startowej. Osoby, które nie są aktualnie zarejestrowane do startu w Gran Fondo Gdynia, mogą zapisać się do Gran Fondo Gdynia Virtual Race w cenie 100 zł.
Dla osób niezainteresowanych startem on line przygotowano następujące opcje: bezpłatna wysyłka oficjalnej koszulki Gran Fondo Gdynia 2020 na podany adres lub zwrot opłaty startowej pomniejszonej o opłatę administracyjną w wysokości 100 zł.
Kontakt mailowy: info@gfgdynia.com.
Strona www.gfgdynia.com/pl.