1408 (1108) 2020-05-08 - 2020-05-14

Na Open’era zapraszamy za rok

Tegoroczna edycja Open’er Festival nie odbędzie się – na muzyczne emocje na najwyższym poziomie trzeba będzie poczekać do lata przyszłego roku. To wspólna decyzja organizatorów festiwalu i władz miasta, którzy stawiają przede wszystkim na bezpieczeństwo uczestników i mieszkańców. Ważność zachowają już kupione bilety na tegoroczną edycję.
– Jeszcze dwa miesiące temu byłem przekonany, że zaproszę państwa do Gdyni na kolejną edycję jednego z najlepszych festiwali muzycznych na świecie. Życie napisało jednak inny scenariusz. W obliczu pandemii wydarzenie gromadzące dziesiątki tysięcy gości z całego globu nie może się odbyć. Bezpieczeństwo mieszkańców miasta i naszych gości jest dla mnie najważniejsze. Decyzja podjęta wspólnie z Alter Artem jest zatem oczywista. Liczę, że w przyszłym roku spotkamy się z jeszcze większą energią i jeszcze większą radością – mówi Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni.
Odwołanie tegorocznego Open’era oznacza, że wcześniej zakupione bilety zachowują ważność do kolejnej edycji festiwalu. Ich zatrzymanie i wykorzystanie w przyszłym roku to wsparcie dla przeżywającej trudny czas branży muzycznej i festiwalowej. Jednocześnie będzie to gwarancja najlepszej ceny – na przyszłoroczną edycję w sprzedaży niedostępne będą opcje Fantix i Early Bird Tickets. Sprzedaż wejściówek na Open’er Festival 2021 ruszy natomiast już 1 lipca.
Więcej bieżących informacji na temat m.in. sprzedaży biletów na przyszłoroczny Open’er Festival można szukać na stronie internetowej www.opener.pl.

ikona