Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1409 (1109) 2020-05-15 - 2020-05-21

Badaj się, ziom! – czyli Odważna Szkoła online

„Odważni wygrywają” w nowej odsłonie. Wystartował program edukacyjny online dla młodzieży pod hasłem Odważna Szkoła. To wirtualne porady i specjalistyczne materiały promujące profilaktykę nowotworową i zachowania prozdrowotne. Dzięki nim młodzież będzie mogła dowiedzieć się więcej na temat samobadania, które może uratować życie.
Kampania „Odważni wygrywają” od kilku lat przełamuje tematy tabu i zachęca mężczyzn do samobadania. Jednym z elementów kampanii są spotkania z młodzieżą szkolną i specjalnie dla nich przygotowane materiały edukacyjne w ramach programu Odważna Szkoła. Program jest skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych – młodzieży w wieku od 17 do 20 lat.
Materiały edukacyjne są dostępne on line ze względu na obecną sytuację, np. w mediach społecznościowych na facebookowym profilu Odważni wygrywają. Z pytaniami lub wątpliwościami dotyczącymi profilaktyki raka jądra można również zwrócić się pod nr. tel. 601 508 525 lub na maila: info@odwazni.com. Eksperci odpowiedzą na pytania i rozwieją wątpliwości dotyczące profilaktyki raka jądra. Dodatkowych informacji udziela inicjator programu: Małgorzata Marmajewska.

ikona