1409 (1109) 2020-05-15 - 2020-05-21

Wróciły rowerowe śniadania

Wróciła pozytywna tradycja rowerowych śniadań dla tych, którzy regularnie i bez względu na dodatkowe okoliczności dojeżdżają do pracy na dwóch kołach. Organizatorzy gdyńskiego konkursu „Do pracy jadę rowerem” znów będą wydawali śniadaniowe zestawy – tym razem dla tych, którzy podczas przerwy wywołanej pandemią zaliczyli 16 przejazdów.
Dobra zabawa, rywalizacja między firmami, dbanie o zdrowie – lista plusów dla uczestników gdyńskiego konkursu „Do pracy jadę rowerem” jest długa. Jednym z jej najciekawszych i zawsze wyczekiwanych elementów są też rowerowe śniadania, czyli nagrody dla tych, którzy w swoich indywidualnych statystykach wykazują się szczególną regularnością i pomagają promować zrównoważony transport.
Po wyczerpaniu limitu śniadań rowerowych uczestnicy konkursu otrzymywać będą gadżety rowerowe, które już pojawiły się w siedzibie Mobilnej Gdyni. Mamy nadzieję, że uprzyjemnią one podróżowanie rowerem i zachęcą kolejne osoby do zmiany nawyków.
W przypadku dodatkowych pytań dotyczących konkursu „Do pracy jadę rowerem” można kontaktować się przez adres mailowy: konkursrowerowy@gdynia.pl. Więcej informacji także na stronie: www.dopracyjaderowerem.mobilnagdynia.pl.

ikona