1412 (1112) 2020-05-29 - 2020-06-04

Rozlicz PIT w Gdyni i dla Gdyni

Rozlicz swój PIT w Gdyni! To tak niewiele, ale daje naprawdę dużo. Przede wszystkim wzmacnia miasto i poprawia jakość życia gdynian, co w obecnej sytuacji jest szczególnie ważne. Każdy, kto rozliczy PIT w Gdyni, do 7 czerwca może wziąć udział w loterii.
– Do rozliczania podatku dochodowego w Gdyni namawiamy Was od lat, ale ten rok, jak wiecie, jest inny niż dotychczasowe. Pandemia koronawirusa zmieniła świat i życie nas wszystkich. Hasło „Rozlicz PIT w Gdyni” nabrało nowego znaczenia. Zapewne wszyscy odczujemy spowolnienie gospodarcze. Możemy sobie pomóc. Podatki płacone lokalnie wzmacniają miasto. Samorząd to wspólnota. Potrzebujemy teraz, jak nigdy dotąd solidarności mieszkańców we wspólnej sprawie – mówi Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni. – Rozliczając PIT w Gdyni, zostawiacie w mieście niemal połowę swojego podatku, który miasto wydaje m.in. na lepszą edukację, nowoczesny transport publiczny, trasy rowerowe i czyste powietrze. Mówiąc wprost – Wasze pieniądze zostaną przeznaczone na Wasze potrzeby.
Każdy, kto złoży swoją deklarację podatkową w naszym mieście, może wziąć udział w loterii „Rozlicz PIT w Gdyni”.
Jest ona skierowana do mieszkańców, którzy rozliczyli się w jednym z dwóch gdyńskich Urzędów Skarbowych (osobiście lub przez internet) i wskazali w deklaracji podatkowej Gdynię jako miejsce zamieszkania.
Miasto przedłużyło czas rejestracji na stronie www.pitwgdyni.pl do 7 czerwca.
Nagroda główna to hybrydowa Toyota Yaris. Do wygrania są też rowery Baltica Gdynia i karnety na Open’er Festival 2021.
Szczegóły na www.pitwgdyni.pl.