1414 (1114) 2020-06-19 - 2020-06-25

„Rodzina z niepełnosprawnością” – warsztaty z pedagogiem

Warsztaty „Rodzina z niepełnosprawnością” to znakomita okazja do dialogu, jak sobie radzić w trudnych sytuacjach. Gdzie szukać pomocy i jak mądrze wspierać dziecko? Między innymi tego dowiemy się na kolejnym spotkaniu z pedagogiem.
Pierwsze spotkanie rodziców i opiekunów dzieci z niepełnosprawnościami na cykl warsztatów z pedagogiem Krzysztofem Sarzałą odbyło się 28 lutego, drugie będzie miało miejsce 25 czerwca w godz. 10.00-14.00 w Centrum Aktywności Rodziny na ulicy Świętojańskiej 1.
W czasie kolejnego spotkania Krzysztof Sarzała, pedagog i trener, podpowie, gdzie szukać wsparcia i pomocy dla wszystkich członków rodziny, jak mądrze i świadomie wspierać dziecko, a także o relacjach z rodzeństwem i dążeniu do samodzielności.
Krzysztof Sarzała jest pedagogiem, trenerem i absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego. Działa jako koordynator Centrum Pomocy Dzieciom (wcześniej Centrum Interwencji Kryzysowej) Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę w Gdańsku, współpracuje z Centrum Pomocy Dzieciom w Starogardzie Gdańskim, jest członkiem Rady ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie PARPA.
Poza tym jest wykładowcą na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, Uniwersytecie Gdańskim i Uniwersytecie SWPS.
Posiada certyfikaty specjalisty przeciwdziałania przemocy w rodzinie, wydane przez PARPA oraz przez Niebieską Linię.
Drugie spotkanie z cyklu „Rodzina z niepełnosprawnością” odbędzie się 25 czerwca w godz. 10.00-14.00 w Centrum Aktywności Rodziny na ulicy Świętojańskiej 1.
Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy pod nr. tel. 58 668 87 91 (Magdalena Biegańska).

ikona