1414 (1114) 2020-06-19 - 2020-06-25

Zapisy do żeńskich grup piłkarskich

Checz Gdynia i AP Marcus Gdynia wychodzą naprzeciw oczekiwaniom gdyńskiej młodzieży, łącząc siły. Od czerwca pod nazwą Checz/Marcus Gdynia prowadzony jest nabór do żeńskiej szkółki piłkarskiej roczników 2006-2009.
Checz jest najstarszym kobiecym klubem piłkarskim w Polsce i na razie jedyną drużyną na Pomorzu, która może pochwalić się tytułem mistrzowskim w seniorskiej piłce nożnej. W całym okresie swojej działalności, klub wielokrotnie zdobywał również medale młodzieżowych mistrzostw Polski.
AP Marcus to zdobywca wojewódzkiego Puchar Polski oraz wojewódzkiego Puchar Polski w Futsalu, zwycięzca Lotos Griffin Cup, II wicemistrz Pucharu Polski Beach Soccer.
Głównymi atutami klubów są: doświadczenie w pracy z młodzieżą pod względem sportowym i edukacyjnym, zajęcia prowadzone w sportowej atmosferze, podejście do zawodniczek oraz rodziców, a także, co kluczowe, profesjonalne treningi prowadzone przez licencjonowanych trenerów.
Oferta szkoleniowa obejmuje :
– treningi piłkarskie 3-4 razy w tygodniu,
– udział w rozgrywkach U-15 Centralna Liga Juniorek, U-13 Klubowe Mistrzostwa Polski Dziewcząt,
– testy piłkarsko-motoryczne,
– obozy sportowe, zgrupowania,
– zajęcia ogólnorozwojowe, treningi indywidualne.
Zajęcia odbywają się na terenie Obiektu Sportowego Checz. W skład kompleksu sportowego przy ul. Zamenhofa wchodzą: pełnowymiarowe boisko naturalne, dwa boiska ze sztuczną nawierzchnią, sala fitness oraz zaplecze socjalne.
Nabór do grup szkoleniowych prowadzony jest przez cały rok i nie jest stosowana przy nim żadna selekcja.
Wszelkie informacje oraz pytania należy kierować telefonicznie:
Mateusz Bieszke nr tel. 518 040 621,
Robert Chałaszczyk nr tel. 507 804 896 lub mailowo na adres: info@checzgdynia.com

ikona