1415 (1115) 2020-06-26 - 2020-07-02

Kręci Cię morze? Wygraj 10 tysięcy złotych

Jeżeli lubisz kręcić filmy, a dodatkowo czujesz sentyment do morza – teraz możesz wygrać 10 tysięcy złotych na realizację reklamy razem z ekspertami. Rusza konkurs na najlepszy pomysł krótkiego wideo związanego z gospodarką morską. Zgłoszenia do 14 lipca.
„Morze mnie kręci” – sam tytuł konkursu mówi wszystko. Jeżeli szum fal to dla ciebie coś więcej niż tylko dźwięk, a dodatkowo potrafisz w wyobraźni stworzyć krótki film, to teraz możesz zdobyć finansowanie na swoje dzieło. To już piąta edycja konkursu.
Autor najlepszego pomysłu na film promujący gospodarkę morską otrzyma 10 tys. zł, które będą przeznaczone na realizację własnego pomysłu. Wcześniej twórcy pięciu najlepszych propozycji wezmą udział w cennych warsztatach w Gdyńskiej Szkole Filmowej. Zajęcia poprowadzą m.in. Filip Marczewski, reżyser i scenarzysta, wykładowca Szkoły Wajdy i Gdyńskiej Szkoły Filmowej oraz Jan Majle – copywriter, autor wielu kampanii reklamowych, odpowiedzialny za kreację komunikacji czołowych marek obecnych na polskim rynku.
Konkurs filmowy „Morze mnie kręci” jest kierowany do osób w wieku od 20 do 35 lat. Zgłaszać można się do 14 lipca. Premiera zwycięskiej produkcji zaplanowana jest na 9 października w ramach Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2020.
Regulamin konkursu jest także dostępny na stronie www.forum.gdynia.pl.
Konkurs jest organizowany w ramach Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2020 przez miasto Gdynia oraz Pomorską Fundację Filmową w Gdyni.