UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie.  UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie. 
1415 (1115) 2020-06-26 - 2020-07-02

„Pociąg do miasta” czeka na wolontariuszy

Teatr Gdynia Główna szuka wolontariuszy, którzy staną się częścią 6. edycji „Pociągu do miasta”. W tym roku rusza on na początku sierpnia. Zainteresowani mogą przesyłać swoje zgłoszenia do 15 lipca.
„Pociąg do miasta” to festiwal, podczas którego w przestrzeni miejskiej zaprezentuje się sześć offowych grup teatralnych z całej Polski. Tym razem będą to artyści z Białegostoku, Torunia, Krakowa, Wrocławia i Trójmiasta. Tegoroczną odsłonę wydarzenia zaplanowano od 3 do 8 sierpnia, a jego hasłem przewodnim jest „Stacja Miasto”.
Aby jednak festiwalowa machina ruszyła i działała sprawnie, potrzebna będzie pomoc wolontariuszy. Będą mieli szansę doświadczyć wydarzenia kulturalnego „od kuchni”, a także zdobyć cenne doświadczenie.
Zainteresowani mogą przesyłać swoje zgłoszenia do 15 lipca na adres : gbryszewski@teatrgdyniaglowna.pl z tytułem „Wolontariusz”. W treści maila należy napisać kilka słów o sobie. Trzeba też podać numeru telefonu kontaktowego. Na końcu zgłoszenia kandydaci muszą także dopisać klauzulę ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
Treść klauzuli oraz szczegóły na stronie wydarzenia na fb.