UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie.  UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie. 
1422 (1122) 2020-09-11 - 2020-09-17

„Pomorskie Miasteczko Zawodów” we wrześniu

Bezpłatne działania realizowane przez Fundację Gospodarczą w ramach projektu „Pomorskie Miasteczko Zawodów” we wrześniu:
– poradnictwo zawodowe (redagowanie dokumentów aplikacyjnych, pomoc w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej, analiza posiadanego potencjału i możliwości jego wykorzystania na rynku pracy),
– doradztwo biznesowe (analiza biznesplanu, przygotowanie się do rozpoczęcia działalności gospodarczej),
– poradnictwo zawodowe dla młodzieży (pomoc w odkrywaniu predyspozycji zawodowych, wyborze zawodu i kierunku dalszej edukacji, informacje o szkołach i zawodach).
Usługi realizowane są telefonicznie, mailowo, poprzez rozmowy video (komunikatory Zoom oraz Skype) lub osobiście.
– warsztaty „Efektywne zarządzanie sobą w czasie i wyznaczanie celów” – 29 września w godz. 9.00-13.00.
Usługi świadczone są w ramach Zadania Publicznego Gminy Miasta Gdynia pn. "Pomorskie Miasteczko Zawodów" i są całkowicie bezpłatne dla mieszkańców województwa pomorskiego!
W celu umówienia się z doradcą lub na warsztaty kontakt z sekretariatem pod nr. tel. 58 622 60 17, e-mail: sekretariat@fungo.com.pl.