UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie.  UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie. 
1422 (1122) 2020-09-11 - 2020-09-17

Wolontariusze na Open House poszukiwani

Kochasz Gdynię i jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania? Chcesz być częścią międzynarodowego festiwalu architektury? Open House Gdynia czeka na ciebie! 6. edycja festiwalu odbędzie się w ostatni weekend września. Poszukiwani są wolontariusze. Każdy może się zgłosić.

Zainteresowani powinni przesłać swoje zgłoszenie na adres mailowy: wolontariat@ohgdynia.org. Uwaga: osoby niepełnoletnie muszą też załączyć pisemne zgody rodziców lub opiekunów.
Wolontariusze będą działać w punktach informacyjnych oraz w poszczególnych festiwalowych lokalizacjach. Wszyscy, przed rozpoczęciem pracy, przejdą szkolenie. W tym roku przede wszystkim skupi się ono na zasadach bezpieczeństwa podczas poszczególnych wydarzeń. Będą się one odbywać w reżimie sanitarnym.
Szczegóły na facebookowym profilu Open House Gdynia.