Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
1427 (1027) 2020-10-16 - 2020-10-22

Szukamy biznesowych „Gryfów” z Gdyni

Twoja firma wyróżnia się innowacyjnym podejściem, ma dobre wyniki i inwestuje w rozwój? Jeszcze do 19 października można zgłaszać kandydatury do konkursu o nagrodę „Gryfa Gospodarczego”.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Główny warunek to oczywiście ponadprzeciętne dokonania i energiczny rozwój działalności, która staje do rywalizacji. Zgłaszać mogą się firmy, które mają swoją siedzibę na terenie całego województwa pomorskiego. Swoją szansę na tytuł „Gryfa Gospodarczego 2020” mają zarówno małe, jak i większe firmy.

Czas na zgłoszenia minie 19 października. Należy przesyłać je w wersji elektronicznej na adres PRP@pomorskie.eu z dopiskiem w tytule „Zgłoszenie uczestnictwa – Gryf Gospodarczy 2020”. Można zgłosić jeden podmiot w maksymalnie dwóch wybranych kategoriach konkursowych.
Regulamin i formularz konkursowy można znaleźć na stronie: www.gryfgospodarczy.pl.

ikona