Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa  Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa 
1432 (1132) 2020-11-27 - 2020-12-03

Konsulat Kultury online

Gdyńskie Centrum Kultury zaprasza na wirtualne spektakle:
- Od 27 do 29 listopada oraz od 4 do 6 grudnia, w godz. 18.00-23.59 - spektakl „Zacznijmy jeszcze raz” w reż. Tomasza Sapryka.
Podobno w życiu najważniejsze są wiara, nadzieja, miłość i… uśmiech. Wszystko to odnajdziecie w naszym spektaklu. Komedii specjalnie napisanej przez Olę Wolf dla dwojga aktorów – Tomasza Sapryka i Aldony Jankowskiej. To sztuka o nas… bardzo bliska polskiemu widzowi, ciepła i cholernie mądra.
Bilety: 25 zł.
- Od 27 do 29 listopada oraz od 4 do 6 grudnia, w godz. 12.00-17.59 zaprezentowany zostanie spektakl dla dzieci „Marysia ma Rysia” w reż. Agnieszki Płoszajskiej.
Marysia zapragnęła, aby w dniu swoich urodzin dostać od rodziców rybkę. Dostała… glonojada. Spektakl muzyczny opowiada o  tym, że prawdziwą przyjaźń można odnaleźć w najmniej spodziewanym dla siebie miejscu i momencie. To również opowieść o wsparciu jakie można otrzymać od przyjaciela. I o tym, że nie warto żywić urazy i pielęgnować żalu.
Bilety: 15 zł
Bilety na oba spektakle można zakupić poprzez stronę gck.gdynia.pl. Zakupiony bilet uprawnia do obejrzenia spektaklu w wybrany dzień i w określonych godzinach. Dedykowany link do spektaklu widzowie otrzymają drogą mailową w momencie zakupu biletu.