1434 (1134) 2020-12-11 - 2020-12-17

Fotograficzne Grand Prix dla gdynianki

Prestiżowe Grand Prix corocznego fotograficznego konkursu National Geographic trafiło do gdynianki! Małgorzata Szura-Piwnik oczarowała ekspertów morską fotografią z zimowej podróży do Portugalii. Na co dzień autorka czerpie inspirację m.in. z morskich pejzaży Gdyni.


To niebagatelne wyróżnienie dla każdego fotografa - niezależnie od tego, czy zdjęcia wykonuje jedynie hobbystycznie, czy jest to jego sposób na życie. Gdynianka, Małgorzata Szura-Piwnik otrzymała Grand Prix tegorocznej edycji Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic, prestiżowego przeglądu fotografii podróżniczych.
Polskie National Geographic o wynikach poinformowało za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych. Zgłoszono blisko 9000 zdjęć wykonanych praktycznie we wszystkich zakątkach świata, prezentujących ludzi, miejsca, naturę czy zwierzęta.
Małgorzata Szura-Piwnik to lokalna pasjonatka fotografii, która na co dzień inspirujących kadrów regularnie poszukuje w Gdyni i jej okolicach. Bierze udział w miejskich konkursach i wydarzeniach skierowanych do fotografów i aktywnie dzieli się swoimi zdjęciami z internautami w mediach społecznościowych.
Z innymi fotografiami Małgorzaty Szury-Piwnik można zapoznać się na jej koncie na Instagramie: misha_szura.