1434 (1134) 2020-12-11 - 2020-12-17

Małe Mikołaje, czyli razem rozkręcimy Święta

Co zrobić, aby tegoroczne Święta były równie piękne jak zawsze? O tym dowiemy się już wkrótce podczas zabawy Gdyni Rodzinnej o nazwie „Małe Mikołaje, czyli razem rozkręcimy Święta!".

W tym roku Święta będą wyglądały zupełnie inaczej, dlatego Gdynia Rodzinna zorganizowała świąteczną zabawę: „Małe Mikołaje, czyli razem rozkręcimy Święta”! Bo musimy zrobić wszystko, żeby w tym roku Święta były tak samo wesołe jak zawsze.
Pierwsze spotkanie w ramach gdyńskiej zabawy odbyło się 1 grudnia. Efektem spotkania jest niezwykły wywiad z prezydentem Gdyni i Świętym Mikołajem. Dowiedzieliśmy się, z kim prezydent ubiera choinkę oraz czy Mikołaj też może zostać prezydentem.
Przy wykonywaniu zadań dzieciom pomagać będą elfy, które zainspirują i podpowiedzą ciekawe rozwiązania. Z młodymi gdynianami spotka się (i to kilka razy) także sam Mikołaj. A to wszystko będzie się działo online na profilu Gdyni Rodzinnej.
Za wykonanie wszystkich zadań dzieci otrzymają specjalny certyfikat poświadczony własnoręcznym podpisem Mikołaja i prezydenta Gdyni oraz prezent-niespodziakę.
Każde wykonane zadanie trzeba zaznaczyć na specjalnej liście, aby na końcu na adres: rodzina@gdynia.pl wysłać zdjęcie i informację, że udało się rozkręcić święta w Waszych domach.
Plan działania
Lista spotkań z Mikołajem i komunikaty o kolejnych zadaniach:
14 grudnia o godz. 13.00 – Spotkanie z Mikołajem,
15 grudnia o godz. 13.00 – Świąteczna gimnastyka na żywo,
17 grudnia o godz. 13.00 – Akcja 4. Jakie zadanie do wykonania?,
20 grudnia o godz. 16.00 – Akcja 5. Jakie zadanie do wykonania?,
23 grudnia o godz. 13.00 – Spotkanie z Mikołajem,
26 grudnia o godz. 13.00 – Akcja 6. Jakie zadanie do wykonania?,
29 grudnia o godz. 13.00 – Ostatnie spotkanie z Mikołajem, czyli pożegnanie.
Wszystkie materiały dotyczące zabawy będą dostępne:
- na Facebooku Gdyni Rodzinnej,
- na stronie internetowej,
- na kanale Youtube.

ikona